Haber

Shandong Enterprises Yurtdışı Ticaret Faaliyetlerinde İş Fırsatları Arayacak

JINAN, 13 Aralık (Xinhua) — Yerel yetkililere göre, Çin’in doğusundaki ekonomik güç merkezi Shandong Eyaletinden şirketler, Aralık ortasından Ocak ortasına kadar planlanan yurtdışı gezilerinde iş fırsatları arayacak.

Geziler, Shandong’un ticaret departmanı tarafından düzenlenen bir ticaret kampanyasının parçası ve çoğunlukla küçük ve orta ölçekli işletmelerden oluşan katılımcıların Japonya, Vietnam ve Avrupa Birliği dahil olmak üzere çeşitli ülke ve bölgeleri ziyaret etmelerine olanak sağlayacak.

Bölüm, bu yıl ayrıca yerel işletmelerin fuarlara katılımını sağlayarak yurt dışındaki ayak izlerini artırmayı kolaylaştıracak bir projeye de öncülük etmiştir.

Son iki ayda 100’den fazla işletme uluslararası fuarlara katılarak bu projeden faydalandı.

Dishang Cluster Limited Company’nin yeni dönen Genel Müdür Yardımcısı Xie Kai, “Son üç yılda müşterilerle yüz yüze iletişim kurmak için çok az fırsatımız oldu, bu nedenle Japonya’ya zamanında bir ziyaret çok önemli,” dedi. Bölümün desteğiyle katıldığı Japonya’daki bir ticaret fuarından.

Eyalet ticaret departmanından bir yetkili olan Liu Xinyu, gelecekte Shandong’un politika güçlendirmesini artıracağını, tüm ortamlara uygun bir sınır ötesi ticaret platformu kuracağını ve eyaletin dış ticaretinin istikrarını ve kalitesini iyileştireceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu