Haber

İYİ Parti Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Murat Daşdemir AK Parti’ye katıldı

Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Murat Daşdemir, GÜZEL Parti’den istifa ederek AK Parti’ye katıldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, İYİ Parti üyeliğinden istifa ederek Daşdemir ile birlikte AK Parti’ye katılanların sayısı 260’a ulaştı.

Ümraniye AK Parti İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen törende partinin yeni üyelerinin rozetleri AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım tarafından takıldı.

Törende konuşan Kabaktepe, “Milletvekili Murat Bey şahsında hepinize çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızdan geri durmayacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi, AK Parti milletin partisidir. Ailemize hoş geldiniz. Bize güç ve güç kattınız. Hep birlikte. “Daha güzel çalışmalara imza atacağız.” dedi.

Belediye Başkanı Yıldırım, “Daha önce kendisine Murat Daşdemir kardeşimizin yerinin yanımızda olduğunu söylemiştim. ‘Hoş geldiniz.’ “Diyorum. Kardeşim Murat gibi daha birçok kişinin olduğunu biliyorum. Bütün gücümüzle bu kardeşlerimizi birlik ve beraberlik içinde buluşturmalıyız.” değerlendirmesinde bulundu.

Daşdemir, AK Parti ailesine katılmanın mutluluğunu da dile getirerek, “Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında da gönülden hizmet etmeye devam edeceğim. Hepiniz gibi ben de bu uğurda sizlerle birlikte yürümeye geldim.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu