Haber

Pota Tarzanları yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor

MANİSA (İGFA) – Crucible’ın Tarzan’ı yeni sezon hazırlıklarına yavaş yavaş devam ediyor. Hem hazırlık maçlarıyla hem de teknik direktör Ahmet Kandemir yönetimindeki antrenmanlarla formunu artıran yeşil-beyazlı takım, yeni haftaya ikili antrenmanla başladı.

Dünya Kupası’ndan dönen yıldız oyuncu Pako Cruz da antrenmanlara başladı. John Roberson da sakatlığının ardından takımla toplu antrenmanlara başladı.

Potalı Tarzanlar, Ege Kupası’nda 14 Eylül’de saat 18.00’de Petkimspor’la karşılaşacak. Merkezefendi Denizli Basket ve Bahçeşehir Koleji’nin de yer aldığı turnuvada kazanan ve kaybedenler Cumartesi günü karşı karşıya gelecek.

Kulüp Lideri Bora Çaylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Özcan Nalbantlar, Mustafa Pekçetin, Akif Özer, Onur Örenay da yeni sezonda iki kulvarda mücadele edecek yeşil-beyazlı takımın antrenmanını ziyaret etti. Lider Çaylan, “Her iki kulvarda da mücadele edecek iyi bir takım kurduk. Bunu kısa sürede yaparak takımımızın uzun süre birlikte antrenman yapmasını ve kısa sürede kaynaşmasını sağladık. Hedefimiz Süper Lig’de play-off’a kalarak Avrupa Kupası’nda gidebildiğimiz yere kadar gitmek olacak. Teknik ekibimize ve oyuncularımıza başarılarla dolu, sakatlıksız bir sezon diliyorum. “Bizlere her zaman destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

nizip-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu